У Києві пройде Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу» та фінал Конкурсу на кращий урок футболу

З 15 по 17 листопада 2017 року у Києві відбудеться Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу» і фінал Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури. Семінар розпочнеться в Будинку футболу і йому передуватиме засідання Комітету масового футболу ФФУ. Продовжаться заходи на базі Скандинавської гімназії (вул. Гмирі, 3-Б).

У семінарі візьме участь керівництво Федерації футболу України, Міністерства освіти і науки України. Основними учасниками заходів стануть кращі вчителі фізичної культури з кожного регіону та м. Києва, фахівці освіти, які працюють з учителями і реалізують програми розвитку масового футболу, регіональні координатори і волонтери соціальних проектів ФФУ. Для них на семінарі будуть розкриті різні напрями розвитку масового футболу – виступлять керівники Асоціації аматорського футболу, Дитячо-юнацької футбольної ліги, асоціацій футзалу, жіночого і студентського футболу, представники національної дефлімпійської збірної з футболу – срібні призери Дефлімпійських ігор.

 

Очікуються також цікаві презентації соціального проекту ФФУ «Відкриті уроки футболу», проектів масового футболу ФК «Шахтар» Донецьк, ПФЛ, Запорізького «Центру розвитку місцевого самоврядування».

 

У рамках семінару також пройде фінал Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури, під час якого переможцям регіональних турів конкурсу будуть вручені дипломи та футбольний інвентар від ФФУ. Саме ці вчителі проведуть фінальні конкурсні уроки з учнями столичної Скандинавської гімназії.

 

Організація Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу є вагомим чинником покращення якості проведення уроків футболу в школах вчителями фізичної культури.

 

Запрошуємо представників засобів масової інформації 15 листопада о 15:30 для участі у висвітленні цієї події (Будинок футболу, пров. Лабораторний 7а, 3-й поверх).

Підписатися на новини