U-21: перша поразка у відборі

Молодіжна збірна України, складена з гравців віком до 21 року, зазнала першої поразки у відбірковому турнірі Євро-2019, поступившись у Києві своїм англійським одноліткам.

«Це була найважча гра для нашої команди у цьому відборі, - зазначив після гри наставник англійської збірної Ейді Бутройд. – Збірна України – дуже гарна і потужна команда, й ми дуже радіємо перемозі».

Керманич молодих «левів» мав рацію. «Синьо-жовті» створили чимало проблем для його команди, але, на жаль, пішли з поля не лише з негативним результатом, а й без жодного забитого м’яча. Більше того, один із двох голів англійців – на рахунку захисника українців Павла Лук’янчука, який у середині другого тайму, перериваючи фланговий простріл, відправив м’яч у власні ворота та зробив рахунок 0:2. І якщо перший гол, який у дебюті зустрічі забив Соланке, витікав із розвитку подій на полі, то другий – мав абсолютно нелогічний вигляд.

Українці в першому таймі не те, щоб значно поступилися своїм опонентам, та все ж програвали зірковими англійцям свої мікродуелі. До того ж, англійці візуально досить легко виходили з-під пресингу, а потім на швидкості вибігали у контратаки. Одна з яких, на 15-й хвилині й завершилася взяттям воріт. Спершу Грей змусив вступити у гру Луніна потужно пробивши здалеку, а коли кіпер українців відбив м’яч, гості продовжили атаку другим темпом, довели «плямистого» до Соланке, який технічно відправив його у сітку. Прикро, адже до цього епізоду українці змарнували кілька нагод: Біленький двічі опинявся на хорошій позиції, але обидва рази не кращим чином розпорядився м’ячем.

Активніше «синьо-жовті» розпочали й другий тайм, але Бєсєдіну, який з’явився на полі по перерві, так і не пощастило хоча б раз засмутити кіпера гостей. Хоча декілька напівмоментів форвард «Динамо» мав.

Забивши другий м’яч, англійці почали грати за рахунком, але досить грамотно та щільно, так і не дозволивши «синьо-жовтим» забити бодай гол престижу.

0:2 – прикра поразка, реваншуватися за яку підопічні Олександра Головка зможуть уже 14 листопада, коли у гостях зіграють проти збірної Шотландії.