Олександр Головко: «Ми поступилися Англії за рахунком, але не за грою»

Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко прокоментував поразку своїх підопічних з рахунком 0:2 від команди Англії у рамках відбіркового турніру Євро-2019.

На гол награли

За словами керманича «синьо-жовтих», українці за грою нічим не поступалися своїм іменитим суперникам й могли розраховувати на інший результат у зустрічі. «Ми програли сильній команді, фавориту групи, у якості виконавців, тактичній навченості та майстерності. Втім, я подякував хлопцям у роздягальні: вони хотіли виграти, грали на перемогу. Так, ми поступилися за результатом, але не за грою. Принаймні, на один забитий гол ми заслужили», - прокоментував підсумок матчу головний тренер української «молодіжки».

Англія демонструє футбол, до якого треба прагнути

Як відзначив Олександр Головко, до матчу із Шотландією, який відбудеться 14 листопада, його команді необхідно покращити гру у захисті та реалізацію гольових моментів.  «Потрібно зіграти на «нуль» та покращити реалізацію. Сподіваємося через матч з Англією відновити ті зв’язки, які ми напрацьовуємо в команді. Якісно проаналізуємо гру, визначивши, в чому були наші проблеми. На мій погляд, збірна Англії демонструє той футбол, до якого ми маємо прагнути».

Підписатися на новини