Федерації футболу України та Словаччини відзначають 15 років співпраці

Сьогодні, 10 листопада, у Львові, в історичному комплексі Палацу Потоцьких відбулась зустріч президента Федерації футболу України Андрія Павелка та президента Футбольної асоціації Словаччини Яна Ковачика. Окрім офіційного прийому закордонних гостей, що традиційно передує матчам збірної України, зустріч з футбольним керівництвом Словаччини була присвячена 15-й річниці від початку співпраці асоціацій двох країн.

Нагадаємо, що перший матч між національними збірними України та Словаччини відбувся 20 листопада 2002-го року у Трнаві. Цей товариський поєдинок завершився тоді нічиєю - 1:1.

Андрій Павелко та Ян Ковачик обмінялися спогадами про перший в історії держав-сусідів матч та обговорили низку робочих питань, які стосувалися розвитку футболу в Україні та Словаччині. Також учасники зустрічі домовились підготувати та підписати найближчим часом Меморандум про співпрацю двох федерацій в організації матчів молодіжної і юнацьких збірних України і Словаччини та реалізації спільних проектів з розвитку дитячого і юнацького футболу.

Підписатися на новини