Розклад медіа-заходів перед матчем Україна - Словаччина

Напередодні товариського матчу національних збірних України та Словаччини буде проведено низку медіа-заходів у Львові на стадіоні «Арена Львів».

9 листопада у конференц-залі львівської арени відбудуться передматчеві прес-конференції наставників збірних України та Словаччини.

О 17:30 представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з Андрієм Шевченком. Після цього, о 17:45, розпочнеться тренування «синьо-жовтих», перші 15 хвилин якого будуть відкритими для представників мас-медіа.

Далі свої медіа-активності розпочнуть наші гості – збірна Словаччини. Спілкування тренера Яна Козака зі ЗМІ розпочнеться о 18:15, а тренування словаків стартуватиме о 19:00 (відкриті перші 15 хвилин для представників ЗМІ).

Отримати акредитації на цей матч можна буде у четвер 9 листопада, після відкритого тренування національної збірної України на стадіоні «Арена Львів» та в день матчу з 12:00 до 13:30 у приміщенні Федерації футболу Львівської області (м. Львів, пл. Яворського, 1, 2-й поверх).

Також нагадуємо, що видача акредитаційних карток на матч кваліфікаційного раунду ЧЄ-2019 між молодіжними збірними України та Англії буде здійснюватися у день гри, 10 листопада, з 11:00 до 12:00 у Будинку футболу (Київ, пров. Лабораторний 7а, каб. 209).

Підписатися на новини