Відкриті уроки футболу на Луганщині!

На Луганщині у м. Кремінна на стадіоні «Олімп» пройшов соціальний проект Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу». У святі футболу участь брали 192 учні: 12 команд по 16 учасників. 

Школярі представляли загальноосвітні школи Кремінського району: м. Кремінна (ЗОШ № 1, 2, 3, 4 та школа-гімназія), с. Нова Краснянка, с. Красноріченське, с. Нова Астрахань, с. Варварівка, с. Булгаківка.

Проект «Відкриті уроки футболу» реалізується Федерацією футболу України за підтримки міжнародних організацій Данії та Німеччини, у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством внутрішніх справ України. 

Метою «Відкритих уроків футболу» є не тільки ознайомлення і опанування елементів гри у футбол, закріплення навичок здорового способу життя, знань з прав й обов’язків дітлахів, адаптація в дитячому колективі й самовираження, а й необхідність відновлення у дітей-переселенців, дітей з соціально незахищених сімей, дітей-сиріт психологічної стійкості, швидкої соціальної інтеграції в рамках місцевих громад шляхом заохочення до спортивних заходів.


Фестиваль розпочався із запального флешмобу. Після спортивної розминки команди школярів розпочали заняття на спортивних майданчиках та секторах. За програмою кожна команда відвідала дванадцять станцій: «Ввідні ігри на знайомство», «Майданчик здорового способу життя», «Канат», «Естафета з конусами», «Майданчик психолога», «Футбол – техніка удару» , «Майданчик поліцейського», «Естафета зі скакалкою та обручом», «Ігри на розвиток», «Ігри на техніку», «Весела естафета», «Футбольна гра – «Солодкий кубок».

Представники Федерації футболу України нагородили учасників свята футболками, м’ячами, іншим інвентарем. Окремо були відзначенні шість кращих гравців у футбольній грі – «Солодкий кубок», які отримали свої призи від обласних відділень Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та НОК України.

Підписатися на новини