Квитки на матч Україна – Словаччина в касах «Арени Львів»

Стартував продаж квитків на товариський матч між національними збірними командами України та Словаччини, який відбудеться 10 листопада на «Арені Львів» у Львові. Початок матчу - о 20:00 за київським часом.

Шановні вболівальники!

10 листопада о 20:00 на «Арені Львів» відбудеться товариський матч національних збірних команд з футболу України та Словаччини.

З сьогоднішнього дня придбати квитки на матч Україна – Словаччина можна в касах «Арени Львів». Нагадуємо, що перепустку на поєдинок можна також придбати on-line на сайті esport.in.ua.

Графік роботи кас львівської арени:

- з 10:00 до 19:00 без перерви та вихідних.

Адреса: м. Львів, вул. Стрийська, 199

Нагадуємо, придбати квитки в касах арени можна не тільки за паспортом, а й БУДЬ-ЯКИМ ІНШИМ ДОКУМЕНТОМ, ЩО ПОСВІДЧУЄ ОСОБУ. Для входу на стадіон при собі, разом з квитком, також потрібно мати один з документів, що посвідчує особу.

Вболівальники національної збірної Словаччини можуть придбати квитки зі своєї квоти виключно на сайті футбольної асоціації Словаччини:

http://www.futbalsfz.sk/vstupenky-na-zapas-ukrajina-slovensko-v-elektronickom-predaji

 

Ще раз звертаємо Вашу увагу, що передавати свій іменний квиток іншим особам заборонено. Квитки обміну та поверненню не підлягають. При пошкодженні квитків чи виникненні інших проблем з доступом на стадіон просимо звертатися до сервіс-центрів, що розташовані на території стадіону.

Матч Україна – Словаччина розпочнеться о 20:00. Вхід на стадіон буде відкрито з 18:00.

3 18:30 в чаші «Арени Львов» розпочнеться концерт.

Чекаємо вас на трибунах «Арени Львів» та разом зустрічаймо головну команду країни!

#МиЗбірна!

Підписатися на новини