Семінари для арбітрів Прем’єр-ліги та ПФЛ

30 та 31 жовтня у Будинку футболу пройшли семінари для арбітрів Прем’єр-ліги та Професіональної футбольної ліги. Профільний комітет національної асоціації запросив офіційних осіб матчів на щомісячну робочу зустріч, яка є частиною підготовки до майбутніх матчів чемпіонатів сезону 2017/2018 років.

Протягом семінару представники елітного вітчизняного арбітражу мали можливість проаналізувати рішення, прийняті під час матчів 10-14 турів чемпіонату України поточного сезону. Для цього Комітет арбітрів ФФУ приготував для слухачів низку відеокліпів з останніх поєдинків із цікавими для арбітражу ігровими епізодами.

Крім того, голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі та інструктор ФІФА з питань арбітражу Віктор Дердо продемонстрували ігрові моменти з топ-чемпіонатів, зосередивши увагу на суперечливих епізодах та трактуваннях різноманітних ситуацій. Окремо розглядалися моменти з фіксуванням порушення правил за гру рукою у штрафному майданчику.

Арбітри Першої та Другої ліг переглянули нарізку моментів поєдинків останніх турів, на яких вони працювали, розібравши суперечливі епізоди. Голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі, інструктори ФІФА з питань арбітражу Андрій Шандор та Віктор Дердо акцентували увагу на швидкості прийняття рішень та концентрації уваги протягом усього поєдинку. Крім того, італійський спеціаліст повідомив, що два найкращих арбітра з ПФЛ вирушать з суддями Прем’єр-ліги на вже традиційний зимовий збір рефері у Туреччині.

Офіційні особи матчу заслухали актуальну інформацію про основні зміни в Правилах гри,що вступили у силу з 25 вересня 2017 року і діятимуть протягом усього сезону 2017/2018 років для вищевказаних змагань.

Підписатися на новини