«Відкриті уроки футболу» в Донецькій області

Національний дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу» пройшов у Краматорську. У святі футболу брали участь 120 хлопчиків і дівчаток з 12 місцевих шкіл. 

Діти пройшли всі 12 «станцій» фестивалю. Під керівництвом учителів фізкультури, волонтерів проекту, юні футболісти навчалися грі з м’ячем і без нього, робили вправи на швидкість, спритність, реакцію.

За ініціативи президента Федерації футболу Донецької області, віце-президента ФФУ Максима Єфімова було проведено бліц-турнір, в якому розіграли призи обласної федерації футболу.

До кінця 2018 року в Донецькій області планується відкрити 250 футбольних майданчиків і міні-стадіонів зі штучним покриттям.

Обласна федерація футболу розробила проект «Ліга шкільного футболу». За ініціативи ФФУ запрацювали тренерські курси, які в майбутньому допомагатимуть готувати наставників, які тренуватимуть дітей на новостворених майданчиках. Навчання вже пройшли і отримали необхідні сертифікати більше 80 викладачів фізкультури і тренерів з усієї області.

Представники Федерації футболу України нагородили учасників свята футболками, м’ячами, іншим інвентарем, необхідним для занять футболом. Окрім того, кожна команда заслужила солодкий приз – торт з логотипом краматорського «Авангарда».

Підписатися на новини