Команда Київської області здобула Кубок захисника України-2017 серед працівників органів прокуратури України

Сьогодні, 28 жовтня 2017 року, на НТК ім. В. Баннікова відбувся фінальний поєдинок турніру «Кубок захисника України-2017», в якому брали участь співробітники органів прокуратури України.

За головний трофей змагань боролися команди Київської та Івано-Франківської областей. Основний час поєдинку переможця не виявив і закінчився з рахунком 1-1, хоча обидва тайми команди демонстрували яскраву та цікаву гру. У серії післяматчевих пенальті з рахунком 4-3 перемогу здобула команда Київської області.

Третє місце посіли команди співробітників Генеральної прокуратури України та органів прокуратури Донецької обл.

У церемонії нагородження призерів змагань взяли участь почесні гості: перший заступник генерального прокурора Дмитро Сторожук, перший віце-президент ФФУ та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, технічний директор ФФУ Олег Протасов та заступник міністра освіти і науки України Роман Греба.

«Дякую усім командам, які брали участь в турнірі і особливо фіналістам за справді класний футбол! Було приємно спостерігати за якісною грою та щирими емоціями, які вирували на полі у цьому матчі. Такі турніри виконують важливу місію, адже не тільки сприяють популяризації здорового способу життя, а й гуртують співробітників правоохоронних органів, що дуже важливо у цей непростий для нашої країни час», – відзначив у своєму привітальному слові Назар Холодницький.  

У свою чергу, Олег Протасов зазначив, що «це був справжній фінал, протягом якого точилась запекла та цікава боротьбу на полі». «Ви продемонстрували гарний приклад того, як потрібно змагатися за перемогу», – підкреслив технічний директор ФФУ. Також Олег Протасов запросив від імені керівництва Федерації футболу України усіх учасників фіналу на товариський матч між національними збірними України та Словаччини, який відбудеться на «Арені Львів» 10 листопада.  

 
Підписатися на новини