Українські ветерани перемогли у «Європейській лізі»

У Вільнюсі пройшов II етап «Європейської ліги ветеранів-2017», в якому брали участь 11 команд з 7 країн. Переможцем турніру в загальному заліку стала команда з Волинської області - ФК «Володимирівка».

Команда з України протягом усього сезону здобула 9 перемог в 12 матчахта ще тричі грала внічию, залившись непереможною. Друге місце посіло «Динамо-Брест» з Білорусі. 

Крім того, завдяки переможному голу у виконанні колишнього гравця збірної СРСР і вільнюського «Жальгіріса» Слави Сукрістова в ворота українського «Legion XXI», господарі турніру «TUMA» (Вільнюс) завоювали бронзові медалі, а кияни посіли 4 місце.

Варто відзначити, що вперше в Євролізі зіграла команда ФК «Естонія», за яку виступали представники декількох міст. Усі учасники турніру відзначили високий рівень організації та висловили готовність знову приїхати до столиці Литви.

У наступному сезоні до «Європейської лізі ветеранів» приєднаються команди з Німеччини та Грузії. Місце проведення та розклад матчів стане відомо через місяць під час проведення засідання Ради «Європейської ліги ветеранів».

Підписатися на новини