Відкриті уроки футболу на Кіровоградщині

На стадіоні «Інгул» у селі Первозванівка відбулося спортивне свято в рамках соціального проекту Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу» для учнів загальноосвітніх закладів Кіровоградського району.

З привітальним словом до школярів звернулися голова КРФФ Олег Логін та голова обласної федерації футболу Віктор Безсмертний.

Головне завдання регулярних позашкільних соціальних спортивних заходів – перенесення в дитячому футболі акценту не на результати змагань, а на сам процес гри та отримання задоволення від неї.

192 дитини з 12 шкіл Кіровоградського району брали участь у національному дитячому футбольному фестивалі «Відкриті уроки футболу». Юні футболісти під керівництвом волонтерів провели різноманітні заняття з техніки та тактики гри в футбол у 12-ти квадратах.

Упродовж чотирьох днів діти удосконалювали свої вміння разом із місцевими фахівцями, відпрацьовували удари по воротах, навчалися правильно вести м’яч, а також відточували майстерність при передачах. В останній день фестивалю був розіграний «Солодкий кубок».

Кожна школа отримала солодощі, м’ячі та інший футбольний інвентар від Федерації футболу України. 

Підписатися на новини