Збірна України потрапила до групи «В» Ліги Націй

Після завершення групового етапу відбору ЧС-2018 УЄФА затвердив склад команд, що змагатимуться у прем’єрному розіграші Ліги Націй.

Усі 55 команд розподілені по чотирьох лігах: «A», «B», «C» і «D» - відповідно до їх становища в рейтингу ФІФА серед національних збірних на кінець Європейської кваліфікації ЧС-2018.

До ліги «A» потрапили 12 команд з найвищим рейтингом, 12 наступних - в лігу «B», наступні 15 - в лігу «C», а 16 останніх - в лігу «D».

Україна разом з 11-ма збірними потрапила до ліги «В». Учасники дивізону будуть розбиті на чотири групи по три команди. Переможці груп перейдуть в лігу «А» наступного розіграшу, а володарі останніх місць - в лігу «С».

Жеребкування групового етапу відбудеться 24 cічня 2018 року у Лозанні. Матчі групового етапу Ліги націй УЄФА проходитимуть у шість ігрових днів, протягом яких суперники проведуть спарені поєдинки у вересні, жовтні і листопаді 2018 року. Фінальний турнір за участю переможців чотирьох груп елітної ліги відбудеться в червні 2019 року.

Чотири кращих збірних з числа тих, хто не проб’ється на Євро-2020 року, у березні 2020 року за системою плей-офф розіграють одну путівку на чемпіонат Європи.

Група «А»: Німеччина, Португалія, Бельгія, Іспанія, Франція, Англія, Швейцарія, Італія, Польща, Ісландія, Хорватія, Нідерланди.

Група «В»: Австрія, Уельс, Росія, Словаччина, Швеція, Україна, Ірландія, Боснія і Герцеговина, Північна Ірландія, Данія, Чехія, Туреччина.

*За рішенням Виконавчого комітету УЄФА, збірні Росії і України будуть розведені при жеребкуванні.

Ліга «C»: Угорщина, Румунія, Шотландія, Словенія, Греція, Сербія, Албанія, Норвегія, Чорногорія, Ізраїль, Болгарія, Фінляндія, Кіпр, Естонія, Литва.

Ліга «D»: Азербайджан, Македонія, Білорусь, Грузія, Вірменія, Латвія, Фарерські острови, Люксембург, Казахстан, Молдова, Ліхтенштейн, Мальта, Андорра, Косово, Сан-Марино, Гібралтар.

*За рішенням Виконавчого комітету УЄФА, збірні Вірменії і Азербайджану будуть розведені при жеребкуванні.

Підписатися на новини