Андрій Шевченко: «Тепер треба вигравати у Хорватії»

Головний тренер національної збірної команди України під час спілкування із журналістами на післяматчевій прес-конференції після перемоги у кваліфікаційній грі ЧС-2018 над командою Косово підвів підсумки гри та поділився планами на майбутнє.

Погодні умови та характер збірної Косово

Андрій Шевченко віддав належне команді Косова, відзначивши жагу до боротьби та компактну гру підопічних Альберта Буньякі. «Це була дуже важка гра для нас. Складно не погодитися зі словами Сергія Сидорчука, який перед матчем говорив, що Косово - одна з найсильніших команд з шостого кошика. Ми грали за дуже несприятливих погодних умов. Важко контролювати м'яч, важко віддавати точні передачі. Головним було здобути три очки, і ми виконали це завдання», - сказав тренер.

Про дебют Марлоса та гру Караваєва

Андрій Шевченко залишився задоволений дебютним матчем за збірну України Марлоса та грою Караваєва. «Марлос добре увійшов  у гру і продемонстрував  те, чого ми від нього і чекали, - розповів Шевченко. - Караваєв приїхав з посмішкою і гарним настроєм, діяв непогано: оборонявся і атакував, претензій до нього немає.  Відзначив керманич «синьо-жовтих» і складні погодні умови. «Хлопці молодці. Нам важко було грати в комбінаційний футбол, але всі вірили в успіх і домоглися перемоги. Незалежно від суперника, а на таких полях мені доводилося грати, демонструвати якісний і комбінаційний футбол на них дуже важко», - сказав Андрій Шевченко

Про майбутній матч з Хорватією

Зважаючи на жовту картку Артема Кравця, через яку форвард пропустить поєдинок із Хорватією, кадрові проблеми «синьо-жовтих» не залишилися поза увагою журналістів. «На нас чекають важкий переїзд і переліт. Серед гарних новин  - Ракицький приєднається до команди в суботу, подивимося на його стан, але це підсилення. Що стосується майбутньої гри з Хорватією та кадрових проблем і наших дій, визначимось. Наприклад сьогодні Гармаш та Ярмоленко перебудувалися, стали діяти в нападі, плюс  у нас є Бесєдін», - відзначив Андрій Шевченко. Також керманич «синьо-жовтих» подякував вболівальникам, які приїхали підтримати збірну: «Можна схилитися перед уболівальниками. Сподіваюся, в Києві буде теж відмінна підтримка»

Підписатися на новини