Збірна України у Шкодері

Національна команда України за дві години подолала повітряний шлях з Харкова до Тирани. Албанська столиця зустріла сонячним промінням та літнім теплом: температура повітря піднялася до 23 градусів.

Упродовж годинної мандрівки автобусом до Шкодера тренери та гравці мали можливість подивитися на природній ландшафт Албанії. На горизонті – за рівнинами та полями виднілися високі скелі, а під лісом можна було легко зауважити оборонну фортифікаційну споруду ДЗОТ, що залишилися тут у великій кількості з часів «холодної війни». Але часи войовничого комунізму минули, тож настрої у країні цілком мирні.

Щоправда, перша історична принада Шкодера, яку побачили збірники з вікон автобуса теж має відношення до колишніх воєн:  фортеця «Розафа» розташована на високій горі. Свої вершини футболісти будуть брати завтра, а вже за дві хвилини після згаданої пам’ятки сьогоднішня мандрівка закінчилася. Пообідавши у ресторані готелю «Гранд Європа», гравці вирушили відпочивати після дороги.

О 18:45 на них чекає тренування на стадіоні «Лоро Борічі», що розташований за кілька хвилин їзди від готелю. Раніше, о 18:15 у конференц-залі арени відбудеться прес-конференція головного тренера Андрія Шевченка та гравця Сергія Сидорчука. 

Підписатися на новини