Керівництво ФФУ зустрілося з Надзвичайним та повноважним послом Хорватії в Україні

У середу, 4 жовтня, Федерацію футболу України відвідав з робочим візитом Надзвичайний та повноважний посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч. Хорватський представник зустрівся в Будинку футболу з першим віце-президентом ФФУ Вадимом Костюченко.

Учасники робочої зустрічі обговорили досвід проведення матчів двох країн, а також реалізацію соціальних акцій за участі вболівальників та ветеранів. У день матчу, 9 жовтня, представники фан-руху «синьо-жовтих» та «картатих» на НТК ім. В. Баннікова зіграють товариський поєдинок (14:00), після чого разом відвідають дитячий будинок. Нагадаємо, що в березні цього року, коли збірна України грала проти хорватів у Загребі, подібні заходи також були невід’ємною частиною об’єднання вболівальників двох країн. Крім того, можливий і гостьовий фан-марш вулицями Києва.

 

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко відзначив успішний досвід проведення матчу проти збірної Туреччини в Харкові та реалізацію квитків за паспортами. На гостьовому секторі НСК «Олімпійського» очікується близько 2000 вболівальників з Хорватії, більша частина квитків для хорватів вже реалізована.

 

«Зустріч проти турків ми провели без будь-яких проблем, не дивлячись на численну діаспору, завдяки координації дій між федераціями та структурами безпеки. Як і на матч в Харкові, усі квитки для гостей розповсюджувалися через місцеву асоціацію. Сподіваємось, що поєдинок відбудеться без провокацій», - сказав Вадим Костюченко.

  

Надзвичайнийта повноважний посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч в свою чергу відзначив тісний контакт як між Федераціями, так і на рівні керівництва держав. Для посилення безпеки хорвати планують привезти з собою 4 представників поліції, які допоможуть українським представникам силових відомств слідкувати за порядком та координувати дії.

 

«Наша країна пережила подібну непросту історію взаємовідносин з сусідами. Було надзвичайно приємно бачити братання українці та хорватів на центральній площі в Загребі. Впевнений, що і перед матчем та на самій грі в Києві усе пройде дружелюбно та без проблем», - відзначив Томіслав Відошевіч.

 

Вадим Костюченко відзначив взаємодію між урядами і від імені президента ФФУ Андрія Павелка подякував Хорватії, яка одна з перших серед країн надала допомогу дітям та сім’ям військовослужбовців та самим воїнам АТО.

 

Учасники робочої зустрічі впевнені в тому, що результат поєдинку 9 жовтня не вплине на дружні стосунки сторін: обидві країни будуть підтримувати один одного і надалі.

Підписатися на новини