Майстер-клас студентам Інституту футболу від Сергія Нагорняка

У середу, 4 жовтня, студенти кафедри футболу Інституту футболу при Національному університеті фізичного виховання і спорту України мали змогу потренуватися під керівництвом екс-футболіста та нині тренера Сергія Нагорняка.

19 студентів 1 та 2 курсу на полях навчально-тренувального комплексу ім. В. Баннікова провели практичне заняття з футболу. Цього разу замість викладачів інституту, опікувався хлопцями Сергій Нагорняк, який зараз вчиться на PRO-диплом. Для екс-футболіста «Дніпра» та збірної України тренування стало однією з можливостей продемонструвати на практиці набуті знання в центрі ліцензування ФФУ, студентам – отримати цінний досвід від екс-гравця та одного з тренерів «Дніпра», що виводив команду до фіналу Ліги Європи.

 

«Ми дуже вдячні Федерації футболу України, яка йде нам на зустріч й на регулярній основі виділяє поля для тренувань студентів нашого інституту. Наша кафедра запрошує на лекції відомих футбольних діячів, а практичне заняття від екс-футболістів з вправами для професіоналів, збагачує арсенал вмінь майбутніх гравців», - сказав професор кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України Геннадій Лисенчук.

У планах ФФУ та Інституту футболу й надалі продовжувати подібну практику. Вже в п’ятницю, 6 жовтня, студенти потренуються під керівництвом екс-футболістів Павла Матвейченка та Сергія Солдатова.

Підписатися на новини