Відкриті уроки футболу на Житомирщині!

У п’ятницю, 29 вересня, за сприяння Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України» в Чуднові, що на Житомирщині, відбувся футбольний фестиваль національного соціального проекту «Відкриті уроки футболу»!

Головне завдання регулярних позашкільних соціальних спортивних заходів – перенесення в дитячому футболі акценту не на результати змагань, а на сам процес гри та отримання задоволення від неї.

До Чуднова приїхали 12 команд загальноосвітніх закладів із району: Будичанська ЗОШ, Вільшанська ЗОШ, Дубищенська ЗОШ, Іванопільська гімназія, Карповецька ЗОШ, Красногірська ЗОШ, Краснопільська ОТГ, Малокоровинецька ЗОШ, Тютюнниківська ЗОШ, Стовпівська ЗОШ, Чуднівська ЗОШ № 2 та Чуднівська гімназія. Перед початком дійства футбольне поле було поділено на 12 квадратів, кожен з яких був закріплений за тренером.

Також на свято футболу до Чуднова завітали голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк, виконавчий директор федерації Руслан Маєвський і член виконавчого комітету федерації, координатор проекту «Відкриті уроки футболу» Василь Бабій.

«Ми провели чудове свято у місті, де славні футбольні традиції. Величезна кількість хлопців, дівчаток й педагогів долучились до фестивалю. Уроки футболу вже є традиційними для Житомирської області. Переконаний, що такі заходи йдуть лише на користь нашим діткам та нашому футболу», – зауважив голова Житомирської обласної федерації Руслан Павлюк.

По закінченню фестивалю школи отримали екіпіровку, футбольні м’ячі та інший різноманітний спортивний інвентар від федерації футболу.

Підписатися на новини