У Бурштині пройшов дитячий фестиваль «Відкриті уроки футболу»

У четвер, 28 вересня, за сприяння Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України» на спортивному майданчику загальноосвітньої школи № 2 м. Бурштин, пройшов футбольний фестиваль національного соціального проекту «Відкриті уроки футболу».

Головним завданням проекту є залучення дітей до здорового способу життя та до занять футболом. Фестиваль робить футбол відкритим для всіх, незважаючи на наявність футбольної обдарованості, незалежно від статі, соціального статусу та статків сім’ї.

 

З вітальним словом до присутніх звернулися перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко та голова обласної федерації футболу Тарас Клим. Вони побажали учасникам фестивалю спортивних досягнень, фізичного гарту і впевнених перемог.

 

Фестиваль розпочався з динамічної розминки. Потім для дітей інструктори проводили різноманітні розважальні футбольні ігри, змагання, конкурси та інші спортивні заходи за принципом – «Спорт для всіх». Футбольне поле було розділене на дванадцять секторів, у кожному з яких працював тренер із асистентом. Наставники знайомили учасників з вправами, які допомагають розвинути влучність, швидкість та витривалість. Діти, об’єднані в команди, рухалися із сектора в сектор, де їм пропонували виконати ту чи іншу вправу або залучали до гри.

 

Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, але й представники поліції, шкільні психологи. Співробітники управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції в м. Бурштин провели з учасниками заходу профілактичні бесіди. Спочатку діти дізнавалися про особливості роботи правоохоронців. А потім поліцейські розповідали дітям про важливість здорового способу життя, ввічливого ставлення один до одного та недопустимість вчинення будь-яких кримінальних чи адміністративних правопорушень.

 

По завершенню фестивалю відбулась урочиста церемонія нагородження. Кожна дитина отримала на згадку футболку, учителі фізичної культури – спортивні костюми, а навчальні заклади – футбольні м’ячі та інший спортивний інвентар.

 

Нагадаємо, нещодавно «Відкриті уроки футболу» проводились на Сумщині, Тернопільщині, Дніпропетровщині та Харківщині.

 

Підписатися на новини