10-й тур Прем'єр-ліги: перемога «Шахтаря» у Кропивницькому, п’ять «мирових» матчів

Лідери турніру «Шахтар» та «Динамо» свої матчі зіграли в суботу. «Гірники» здобули складну гостьову перемогу над «Зіркою» - 2:4: дублем відзначився Факундо Феррейра. Слід також згадати забитий м’яч Віктора Коваленка, який перервав свою тривалу безгольову серію. Кияни, що проводили домашній матч за порожніх трибун, не змогли забити рівненському «Вересу». «Динамо» атакувало більше, а гості шукали щастя в контратаках. Утім, гра завершилася без голів – 0:0.

Усі поєдинки, що відбувалися в неділю, закінчилися з однаковим рахунком – 1:1. «Сталь» з Кам’янського дала бій донецькому «Олімпіку», а після гри залишилася без головного тренера - Єгіше Мелікяна. «Маріуполь» вдома лише на 86-й хвилині зміг відігратися, зрівнявши рахунок в матчі проти «Олександрії».

Львівські «Карпати» зіграли внічию з одеським «Чорноморцем». Цей поєдинок став принциповим для наставника гостей Олега Дулуба, який в минулому сезоні керував «Левами». У Полтаві «Ворскла» на останніх хвилинах гри змогла вигризти нічию у луганської «Зорі» зусиллями Юрія Коломойця.