Квитки на матч Україна – Хорватія у касах

Вболівальники, які 9 жовтня збираються відвідати кваліфікаційний матч ЧС-2018 між національними збірними командами України та Хорватії, мають можливість придбати квитки у касі на Спортивній площі, 1 та в касі НСК «Олімпійський» на Троїцькій площі.

Нагадуємо Вам, що квитки на матч Україна – Хорватія є іменними. Тож придбати квитки в касах можна лише за наступною процедурою:

-  Для придбання квитка при собі потрібно мати оригінал власного паспорту та ксерокопію паспортів решти осіб (не більше трьох), на яких купуються квитки.

-  У разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16 років, обов’язковим документом для придбання квітка є свідоцтво про народження (оригінал або копія).

-  Кожен з 4-х квитків буде іменним, тобто на «корінці» квитка буде нанесено ПІБ особи-власника, яка може потрапити за ним на стадіон.

-  Одна особа може придбати не більше 4-х квитків.

УВАГА! Остерігайтесь підробок! З метою захисту квитків на кожному з них нанесена голограма з логотипом Федерації футболу України.

Вартість квитків:

-  категорія PUBLIC: 70, 90, 100, 200, 250, 300, 400, 450, 500 гривень;

-  категорія BUSINESS: 500, 700, 800, 900 гривень.

Схема стадіону

Правила входу на стадіон:

Вхід на стадіон розпочнеться з 19:00. Зважаючи на додаткову процедуру контролю, просимо вболівальників, для власної зручності, приходити на стадіон, по можливості, заздалегідь до початку матчу.

Потрапити на стадіон можна лиже пред’явивши один з наступних документів:

-  паспорт громадянина України або іншої країни;

-  закордонний паспорт України або іншої країни;

-  свідоцтво про народження (для дітей до 16 років) – копія;

-  посвідчення водія;

-  іменну банківську картку з фотографією;

-  інший документ, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус.

Відповідальні служби стадіону будуть проводити звірку ПІБ на квитку з одним із зазначених вище документів. Потрапити на стадіон може лише особа, дані якої на квитку збігаються з даними в документах, що посвідчують особу.

 

Продавати та передавати квитки будь-яким чином іншим особам заборонено.

 

Квитки обміну та поверненню не підлягають.

 

При втраті або пошкодженні квитка дублікат не видається, а кошти не повертаються.

Підписатися на новини