Власники «Картки вболівальника» мають першочергове право придбання квитків на матч Україна – Хорватія та знижку 5%

Зовсім скоро стартує продаж квитків на матч кваліфікації Чемпіонату світу ФІФА 2018 між національними збірними командами з футболу України та Хорватії, що відбудеться 9 жовтня о 21:45 у м. Київ на НСК «Олімпійський».

Власники «Картки вболівальника» від УКРГАЗБАНКУ зможуть скористатися своїми перевагами у придбанні квитків на цей матч.


 
Вже від сьогодні кожен, хто має «Картку вболівальника», може в першочерговому порядку придбати квитки на сайті e-sport.in.ua (https://esport.in.ua/uk), тоді як у вільний продаж вони надійдуть лише з наступного тижня. Крім того, усім власникам «Картки вболівальника» гарантовано надається 5% знижки на квитки.

Для придбання квитків власникам «Картки вболівальника» достатньо перейти за посиланням (https://armffu.esport.in.ua/m-ticket/agent2site501/widget/map?siteId=501&showId=12&eventId=14) і виконати кілька простих дій:

натиснути на кнопку «КУПИТИ КВИТОК», і у новому вікні, що з’явиться, обрати опцію «Авторизація»;
ввести електронну адресу, яку було вказано при оформленні картки та натиснути кнопку «Відновлення паролю»;
після того, як на електронну адресу надійде пароль – ввести його та здійснити процедуру придбання.

Знижку 5% буде зроблено автоматично при переході на оплату.


 
«Картка вболівальника» від УКРГАЗБАНКУ – це унікальний банківський продукт для усіх прихильників футболу, який надає своїм власникам цілу низку переваг та привілеїв під час та після відвідування матчів національної збірної команди України з футболу. «Картка вболівальника» випускається на базі MasterCard World Debit з безконтактним чипом, має преміальний тематичний дизайн та індивідуальну упаковку з футбольною тематикою. Оформити «Картку вболівальника» можна у будь-якому відділенні (http://www.ukrgasbank.com/contacts/offices/) УКРГАЗБАНКУ.

Підписатися на новини