Президент Ісландії відзначив красиве вболівання “Вірні збірній” в Рейк’явіку

У п'ятницю, 8 вересня, в Україну з Ісландії повернулися фанати “Вірні збірній”, які на трьох літаках вилетіли в країну вікінгів підтримати нашу національну збірну з футболу. Загалом на "синьо-жовтій" трибуні стадіону “Лаугардалсволлур” під час матчу 5 вересня було 700 українців, в тому числі понад 200 “Вірних збірній”. Президент Ісландії Гвюдні Йоуханнессон відзначив красу українського сектору та яскраву підтримку українських фанів.

 

Для фанів “Вірні збірній” матч в Рейк’явіку став третьою виїзною грою, тому можна сміливо говорити про певні традиції вболівальників. День матчу фанати традиційно почали з благодійності. В столиці Ісландії вони відвідали дитячу лікарню й подарували іграшки дітям та лікарні для ігрової кімнати. Примітно, що всі іграшки були українського виробництва.

Також 5 вересня в Рейк’явіку почало свою роботу українське фан-посольство. Саме воно стало точкою збору для всіх "синьо-жовтих" вболівальників, які приїхали на гру з різних куточків світу. Звідси фани організовано рушили маршем до стадіону. Такого Рейк’явік ще не бачив: сотні спалахів фотокамер мобільних телефонів, сигнали машин та привітні вигуки — так “Вірних збірній” вітали ісландці.

Гра Ісландія — Україна стала справжньою битвою не лише для футболістів, але й для фанів. Відомі на весь світ перегуки вікінгів між майже 10 000 ісландців на стадіоні намагалися заглушити пісні та кричалки 2-х українських секторів, проте кмітливі "синьо-жовті" швидко розібралися в темпі та ритмі суперників і налаштували свій перформанс так, що “Лаугардалсволлур” не знав жодної секунди тиші під час цієї гри. Вікінги здобули перемогу на полі, проте на трибунах впевнена нічия.

Відомо, що на матчі був і президент Ісландії Гвюдні Йоуханнессон. Після гри він підійшов до фанів “Вірні збірній” та відзначив красиве й організоване вболівання українців.

Додому фани “Вірні збірній” поверталися на трьох літаках. Два з них — літаки Федерації футболу України, ще один — регулярний рейс, що летів до Польщі (далі вболівальники автобусом їхали до Львова). Майже 20 щасливчиків “Вірні збірній” мали можливість летіти додому разом зі збірниками одним літаком.

Підписатися на новини