Україна з нічиєї стартувала на Меморіалі Вілотіча

Збірна України розпочала свої виступи на турнірі пам’яті Стевана Вілотіча, що проходить цими днями у Сербії. В першому матчі підопічні Олександра Петракова зустрічалися з однолітками із Шотландії.

Вже з самого початку стало зрозуміло, що матч обіцяє бути надзвичайно цікавим: на 2-й хвилині арбітр поставив пенальті у наші ворота, а шотландець не схибив. Проте в ролі наздоганяючих наші хлопці залишалися недовго. На 19 хвилині Булеца спочатку зрівняв рахунок, а за 7 хвилин вивів «синьо-жовтих» вперед. Та наприкінці першого тайму шотландці знову встановили статус-кво.

Початок другого тайму був за нашими хлопцями, і це дало свої плоди – на 55-ій хвилині все той же Булеца, зробивши хет-трік, знову вивів Україну вперед. Проте втримати перевагу «синьо-жовтим» знову не вдалось. На 62-й хвилині шотландці зрівняли рахунок, і цей гол став останнім в матчі – 3:3.

Меморіал Вілотіча

Шотландія U-19 – Україна U-19 – 3:3

Голи (Україна): Булеца (19, 25, 55)

Україна: Кучерук – Бондар (Авраменко, 85), Чех (Друшлюк, 53), Булеца (Кожухар, 66), Кащук, Корнієнко, Хахльов (Бєляєв, 66), Миколенко, Сухар (Мусолітін, 66), Супряга (Кулаков, 53),  Веремієнко

Підписатися на новини