Андрій Шевченко: «З точки зору результату Україна програла, але з точки зору гри - ні в якому разі»

Головний тренер національної збірної команди України під час спілкування із журналістами на післяматчевій прес-конференції після поразки у кваліфікаційній грі ЧС-2018 від команди Ісландії (0:2) висловив думку, що ключовим у становленні підсумкового результату став перший пропущений м’яч.

Спірний пропущений м'яч

Головний тренер національної збірної команди України під час спілкування із журналістами на післяматчевій прес-конференції після поразки у кваліфікаційній грі ЧС-2018 від команди Ісландії (0:2) висловив думку, що ключовим у становленні підсумкового результату став перший пропущений м’яч.

«Думаю, перший гол став найважливішим моментом у грі. До цього епізоду команда контролювала гру і створювала моменти. Пропустили гол, хлопці розгубилася хвилин на десять. Потім нам було важко знаходити вільні зони, враховуючи високу щільність у захисних порядках Ісландії. Але моменти створювалися, м'яч ми контролювали. Перший гол був переламним при абсолютно рівній грі. Нам забили м'яч у спірному моменті», - зазначив Шевченко.

Прийнятна гра, але не результат

Наставник української команди пояснив свій вибір стартового складу тим, що «синьо-жовті» витратили чимало сил у поєдинку з Туреччиною у Харкові, а згодом на команду ще й чекав тривалий переліт до Ісландії: «Ракицький готувався до гри. Знаючи, що ми матимемо перевагу у контролі м'яча, ми вважали за потрібне ввести до складу Ярослава. Вдячний хлопцям за те, що не граючи по три-чотири місяці в своїх клубах, вони відіграли два матчі за кілька днів. Коли не граєш у своєму клубі, то дуже складно проводити два матчі поспіль за такий короткий проміжок часу. Тому у нас випали деякі позиції і ми спробували знайти свіжі сили. З точки зору результату ми програли, але з точки зору гри - ні в якому разі».

Результативні контратаки ісландців

«Тут дуже важко грати. Збірна Ісландії - силова команда з потужними футболістами. Ісландці забивали у наші ворота у результаті контратак великою групою футболістів», - відзначив коуч сьогоднішніх суперників український команди.

Брак реалізації на вістрі атак

Керманич збірної України також прокоментував заміни, які були виконано протягом протистояння із ісландською командою: «Маліновський провів непоганий матч. Степаненко втомився, а нам, до того ж потрібен був креатив. Розуміли, що збірна Ісландії, враховуючи поточний рахунок, буде зазищатися великою кількістю гравців. Тому намагалися випустити таких виконавців, які знайдуть простір між лініями. Моменти створювалися, але, на жаль, не було реалізації».

Вся боротьба ще попереду

За словами Шевченка, вся боротьба за путівку до фінальної частини чемпіонату світу 2018 року ще попереду, адже у поточній кваліфікаційній групі немає простих матчів і явних фаворитів. «Є чотири команди, які ведуть боротьбу за два перших місця. Будь-якій команді тут, в Рейк'явіку, буде важко, але у нас вдома також жодній з команд не буде просто. У нас є попереду два матчі. Ніхто не збирається опускати голову через цю поразку».

Підписатися на новини