Збірна U-19 посіла третє місце на Меморіалі Вілотіча

Юнацька збірна команда України серед гравців 1999 року народження завоювала бронзові нагороди турніру пам’яті Стевана Вілотіча у Сербії, обігравши у матчі за третє місце однолітків з Угорщини з рахунком 2:1.

Основні події у матчі розгорнулися після перерви. На 57-й хвилині Олексій Кащук відкрив рахунок у матчі, але вже за 12 хвилин угорцям вдалося забити м’яч у відповідь. Переможний гол у ворота суперників записав на свій рахунок на 74-й хвилині Сергій Булеца, який впевнено реалізував пенальті.

До речі, півзахисник київського «Динамо» та збірної України із чотирма влучними ударами став кращим бомбардиром турніру.