Мірча Луческу: «Збірна України - добре організована команда, для якої перемога також дуже важлива»

Головний тренер національної збірної команди Туреччини Мірча Луческу заявив, що для того, аби потрапити на чемпіонат світу, його команді потрібно вигравати чотири матчі, що залишилися у кваліфікаційному турнірі. Також наставник турецької збірної зізнався, що з теплотою згадує роботу в Україні та зробив кілька компліментів «синьо-жовтим».

Повага до збірної України

Луческу не став коментувати своє інтерв'ю, в котрому він висловив думку, що доклав руку до становлення української збірної. Зате румунський спеціаліст із задоволенням згадав свою роботу в нашій країні, а також високо оцінив рівень української збірної.

«На нас очікує важкий матч, але у наших футболістів є все, щоб перемогти в завтрашній грі, - заявив Луческу. - Збірна України - дуже хороша організована команда, яка теж хоче виграти, адже перемога для неї також є дуже важливою. Я люблю Україну. Пам'ятаю матчі проти «Металіста», «Дніпра», «Динамо». Це фантастика, дуже високий рівень. Для професіонального футболу це дуже важливо. Але життя не стоїть на місці: зараз я працюю в Туреччині і хочу вигравати з цією командою».

Найважливіший матч - з Україною

Розповів Луческу і про те, як він і команда готувалися до майбутнього матчу з Україною: «Дійсно, у мене було мало часу - я всього кілька днів працював безпосередньо з командою, але я багато аналізував, дивився матчі, вивчав наших суперників і особисто зустрічався з багатьма гравцями. Мої футболісти - дуже сконцентровані і розуміють, що перед ними стоїть складне і важливе завдання. Аби потрапити на чемпіонат світу, нам потрібно вигравати чотири матчі, що залишилися. Але, звичайно ж, найважливіший - завтрашній.

Белозоглу сподівається на досвід

Півзахисник збірної Туреччини Емре Белозоглу був солідарний з Луческу щодо турнірних перспектив своєї команди і важливості матчу з Україною. В свою чергу, досвідчений хавбек пообіцяв докласти максимум зусиль, щоб допомогти партнерам домогтися позитивного результату.

«Я дуже ціную ставлення тренера і його довіру. Зараз у нашій команді дуже хороша атмосфера. Вдячний наставнику за виклик до збірної. Завтра буде дуже важливий матч, і я зроблю все, що в моїх силах, щоб віддячити тренера за довіру, допомогти команді, поділившись досвідом. Якщо говорити про свої кондиції, то почуваюся добре. Я вже провів кілька матчів у цьому сезоні. Що стосується збірної, то у нас молода команда, хоча і з досвідченими гравцями в складі. Щоб вийти з групи, нам потрібно виграти чотири матчі, що залишилися, але зараз ми повинні бути сконцентрованими на завтрашньому поєдинку».

Підписатися на новини