Руслан Маліновський: «Підходимо до поєдинків у всій бойовій готовності!»

Півзахисник національної збірної команди України Руслан Маліновський відповів на запитання вболівальників із соціальних мереж.

Запитання вболівальника: - Чим чемпіонат Бельгії відрізняється від української першості?

Р.М.: - У Бельгії чемпіонат більш збалансований, перші шість-сім команд грають майже на одному рівні. Красномовно про це свідчать результати минулого сезону, де різниця між конкурентами складала всього декілька балів. У новому чемпіонаті лідери Андерлехт та Гент поки знаходяться у другій половині таблиці. Бельгійська ліга більш цікава, з кожним суперником грати дуже важко.

Запитання вболівальника: - З ким із партнерів на футбольному полі почуваєш себе найкомфортніше?

Р.М.: - Думаю, що це півзахисник Шахтаря Максим Малишев – з ним можу грати із заплющеними очима. Якщо брати когось із мого нинішнього клубу Генку – це іспанський хавбек Алехандро Посуело. Це дуже креативний та технічний футболіст, з яким легко комбінувати на полі.

Запитання вболівальника: - Кого вважаєш лідером збірної?

Р.М.: - Євгена Коноплянку, Андрія Ярмоленка, Андрія Пятова, Ярослава Ракицького та Тараса Степаненка. Це хлопці із досвідом, які є стержнем нашої команди.

Запитання вболівальника: - З ким найбільше спілкуєшся в національній команді?

Р.М.: - Максима Малишева на ці матчі не викликали,утім спілкуюсь з усіма гравцями. Можливо, трохи частіше з футболістами Шахтаря. У кімнаті живу із «гірником» Сергієм Кривцовим, тому зараз більше часу проводжу з ним.

Запитання вболівальника: - Хто, на твою думку, найсильніший гравець на твоїй позиції?

Р.М.: - Вважаю, що зараз найсильнішими футболістами середини поля є хорват Лука Модріч з Реалу, а також іспанець Андрес Іньєста з Барселони. Вони надзвичайно добре «бачать гру».

Запитання вболівальника: - Чи досягнув у житті всього, що ти хотів?

Р.М.: - Звичайно, ні. Потрібно весь час удосконалюватись. Якщо ти все зробив, тоді немає сенсу продовжувати. Можу сказати, що практично нічого ще не досягнув.

Запитання вболівальника: - Яка зараз атмосфера всередині команди? Як готуєтесь до вирішальних битв проти Туреччини та Ісландії?

Р.М.: - Усе дуже чудово! Кожен гравець працює з максимальною концентрацію в кожній вправі. Тренерський штаб намагається донести до гравців те, що вони хочуть побачити в наступних двох матчах. Проти турків граємо вдома, тому немає іншого виходу ніж здобувати позитивний результат. Підходимо до поєдинків у всій бойовій готовності!

Повну версію інтерв'ю Андрія Шевченка дивиться на Youtube-каналі ФФУ.

Підписатися на новини