“Вірні збірній” “пофарбують” “Металіст” у жовтий колір

Понад 5 000 вболівальників фан-руху “Вірні збірній” підтримають синьо-жовтих 2-го вересня в грі проти турків. На час матчу вболівальники “пофарбують” трибуни стадіону в жовтий колір.

Саме жовтий – колір бажаного дрес-коду на матч Україна–Туреччина. Єдність фанатів на трибунах, в першу чергу емоційна, а вже потім і візуальна, стане частиною великого перформансу на стадіоні “Металіст” під час гри 2-го вересня. Репетиція шоу вболівальників на підтримку збірної відбудеться прямо перед матчем.

Сам матч відкриє концерт «Вболіваємо за Україну»(початок о 19:30).Діти-фіналісти найвідоміших співочих проектів країни, таких як «Голос діти», «Національний відбір дитячого Євробачення», «Таврійські ігри», «Слов’янський базар» та інші заспівають для тисяч вболівальників та для гравців головної команди країни. Серед учасників концерту Анастасія Багінська, Іванна Решко, Андрій Бойко, Лєра Лисенко, Таня Олексієнко, Поліна Рижак, Віталіна Мусієнко, а також – виконавець гімну фан-руху «Вірні збірній» Андрій Лучанко. До речі, Олександр Лучанко вперше заспіває свою «Ми за Україну» на футбольному полі!

Нагадуємо, квитки на матч Україна – Туреччина іменні. ПІБ кожного вболівальника буде надруковано на квитку, а потрапити на стадіон можна, лише пред’явивши один з документів, що посвідчує особу.

Як повідомлялося раніше, завдяки преміум-спонсору національної збірної команди України з футболу компанії “Перша приватна броварня” фани з усієї країни зможуть приїхати на матч спеціальними потягами та автобусами. Всі разом учасники фан-руху “Вірні збірній” зберуться на залізничній станції “Харків-Балашівський” 2-го вересня та о 18:30 вирушать на стадіон “Металіст” фан-маршем. Відомо, що безпеку вболівальників забезпечуватиме Національна поліція з залученням сил кінної поліції. До речі, зважаючи на заплановану кількість учасників фан-маршу, він може стати наймасовішим в Україні. 

Підписатися на новини