У Тернополі відбудеться чемпіонат України з футболу серед дівчат WU-15

29 серпня у Будинку футболу відбулося жеребкування чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 15-ти років у першій лізі. Змагання відбуватимуться в період з 20-го до 25 вересня у Тернополі.

Перед жеребкуванням 14 команд було розділено на чотири групи, де вони зіграють по одному матчу між собою. По дві кращі команди з груп вийдуть до 1/4 фіналу та продовжать боротьбу за отримання двох перепусток до вищої ліги.

У підсумку склалися наступні групи:

Група А

«Освіта-Волинянка» (Волинська область)

збірна Вінницької області

збірна Миколаївської області

«Луганочка-Спартак» (Луганська область)

Група B

«Атекс-СДЮШОР-16» (Київ)

збірна Сумської області

збірна Кіровоградської області

збірна Тернопільської області

Група C

збірна Херсонської області

збірна Хмельницької області

збірна Закарпатської області

Група D

«Янтарочка» (Новояворівськ, Львівська область)

збірна Одеської області

збірна Житомирської області

До вашої уваги календар Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 15-ти років у першій лізі.

1 тур — 20 вересня

«Освіта-Волинянка» — зб. Миколаївської обл.

зб. Вінницької обл. — «Луганочка-Спартак»

«Атекс-СДЮШОР-16» — зб. Кіровоградської обл.

зб. Сумської обл. — зб. Тернопільської обл.

зб. Херсонської обл. — зб. Закарпатської обл.

«Янтарочка» - зб. Житомирської обл.

2 тур — 21 вересня

«Луганочка-Спартак» — «Освіта-Волинянка»

зб. Миколаївської обл. — зб. Вінницької обл.

зб. Тернопільської обл. — «Атекс-СДЮШОР-16»

зб. Кіровоградської обл. — зб. Сумської обл.

зб. Закарпатської обл. — зб. Хмельницької обл.

зб. Житомирської обл. — зб. Одеської обл.

3 тур — 22 вересня

«Освіта-Волинянка» — зб. Вінницької обл.

зб. Миколаївської обл. — «Луганочка-Спартак»

«Атекс-СДЮШОР-16» — зб. Сумської обл.

зб. Кіровоградської обл. — зб. Тернопільської обл.

зб.Херсонської обл. — зб. Хмельницької обл.

«Янтарочка» — зб. Одеської обл.

1/4 фіналу — 23 вересня

1А — 2B

1C — 2D

1B — 2A

1D — 2C

1/2 фіналу — 24 вересня

Матч за 3-є місце — 25 вересня

Фінал — 25 вересня

Підписатися на новини