Легенди футболу зіграли товариський матч на День Незалежності у Бучі

24 серпня, на День незалежності України, у пристоличній Бучі збірна України серед ветеранів зіграла святковий товариський поєдинок з командою місцевої об’єднаної територіальної громади.

Збірну господарів сформували гравці з 12 команд, що виступають у футбольних змаганнях Бучі. За зіркових гостей під керівництвом головного тренера Анатолія Дем’яненка грали Владислав Ващук, Віталій Косовський, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Володимир Єзерський, Віктор Мороз, В’ячеслав Свідерський, Сергій Ковалець, Юрій Максимов, Святослав Сирота, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський, Віталій Самойлов, Андрій Донець, Віктор Уляницький та Олег Собуцький.

Поєдинок закінчився з рахунком 1:0 на користь більш іменитих екс-футболістів. Єдиний гол за збірну України серед ветеранів забив у другому таймі Олег Собуцький.

Міський голова Анатолій Федорук всіма силами сприяє розвитку спорту, а запрошення до Бучі легенд вітчизняного футболу стало ще одним кроком для популяризації футболу та стимулом для прогресу місцевих футболістів.

«Разом зі збірною ветеранів я був в Одесі на матчі за Суперкубок України, тоді в розмові з Олегом Собуцьким і народилася ідея провести матч у нашому місті. Звісно, для Бучі це велике свято, востаннє такі легенди грали в місті у 2001 році, на матчі-відкритті «Ювілейного». За кого я вболівав? Щиро радію успіхам на футбольних полях своїх земляків, одночасно, особисто знайомий з багатьма легендарними українськими футболістами, які прославляють нашу країну в світі. Вважаю, нічия була б непоганим підсумком матчу», - відзначив Анатолій Федорук.

Матч у Бучі відбувся за підтримки Федерації футболу України, Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес».

Підписатися на новини