Ветеранська збірна України здобула дві перемоги у Канаді

Національна збірна України серед ветеранів продовжує активні виступи в Україні та за її межами. Цього разу відомі екс-футболісти відвідали Канаду, де зустрілися з українською діаспорою. Обидві заплановані гри проти збірної ветеранів Канади, а також збірної українців Канади, відбулися у Торонто.

До найкрупнішого міста Канади на чолі з Анатолієм Дем’яненком приїхало чимало легендарних футболістів та наставників: Мирон Маркевич, Віталій Рева, Сергій Нагорняк, В'ячеслав Шевчук, Євген Левченко, Володимир Єзерський, Юрій Максимов, Владислав Ващук, Едуард Цихмейструк, Віталій Самойлов, Олег Шелаєв, Андрій Оксимець, Віктор Мороз, Олександр Венглинський, В'ячеслав Свідерський, Сергій Назаренко та Олег Собуцький.

  

В обох зустрічах сильнішими виявилися футболісти збірної України серед ветеранів. Спочатку «синьо-жовті» здолали збірну ветеранів Канади – 3:2: голами відзначилися В’ячеслав Шевчук, Сергій Назаренко та Сергій Нагорняк. Наступного дня ветерани переграли співвітчизників – 1:0: м’яч на рахунку Олега Собуцького.

Як і попередні товариські зустрічі, товариські матчі у Канаді були присвячені підтримці миру в країні і наших військових, які несуть службу на сході України.

 

«Намагаємося підтримувати українців по всій земній кулі, куди б не занесла доля наших співгромадян. Але Канада стоїть окремо, тут дуже чисельна та патріотична діаспора, яка робить велику і добру справу, в тому числі по допомозі нашому війську. Це не загальні слова, а конкретна поміч усім необхідним, особливо в перші роки війни.  Завдяки підтримці керівників ФФУ Андрія Павелка, Вадима Костюченка, Василя Орлецького, вдалося провести чудові матчі в Торонто, організувати святкову зустріч з діаспорою, стати почесними гостями українських днів», - відзначив засновник та куратор національної збірної ветеранів Олег Собуцький.

 

Виступи збірної проводяться за підтримки Федерації футболу України, Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес».

 

Підписатися на новини