Україна обіграла Аргентину та вийшла до чвертьфіналу Універсіади

Студентська збірна команда України обіграла команду Аргентини у матчі третього туру групового турніру Універсіади-2017 у Тайбеї та вийшла до вісімки найкращих змагань.

У заключному матчі групового раунду проти збірної Аргентини команді Анатолія Бузника потрібно було лише перемагати. А враховуючи те, що Республіка Корея мала брати три очки в поєдинку з командою Південної Африки, українцям була необхідна перемога над південноамериканцями з великим рахунком.

Втілювати у життя це завдання «синьо-жовті» почали на 16-й хвилині. Антон Котляр відкрив рахунок у матчі. Незабаром прийшла приємна новина з сусідньої арени – південноафриканці забили корейцям. І навіть коли азіати зрівняли рахунок наприкінці першого тайму, такий перебіг подій цілком влаштовував підопічних Анатолія Бузника.

Та все ж на початку другого тайму хмари згустилися над мрією українців потрапити до чвертьфіналу Універсіади. Аргентині вдалося зрівняти рахунок, а корейцям вийти уперед в грі проти Південної Африки. З того часу для «синьо-жовтих» знову стала актуальною перемога з різницею у три м’ячі.

Незабаром Котляр забив вдруге, а Анатолій Бузник ризикнув, випускаючи на поле замість захисників гравців атакувальної ланки. Проте, збільшити різницю у рахунку нам більше не вдалося. А ось на 85-й хвилині трапилося, здавалося б, неймовірне. Команда Південної Африки зрівняла рахунок та зберегла нічию з корейцями до фінального свистку. Таким чином, студентська збірна України вийшла до вісімки найкращих команд турніру!

У п’ятницю, 25 серпня, українці розіграють путівку до півфіналу з командою Мексики. Гра розпочнеться о 14:30 за київським часом.

Україна - Аргентина - 2:1

Голи: Котляр (16, 58) - Барб'єрі (47)

Україна: Сілецький – Курко, Безуглий, Потароченко (Банасевич, 72), Бухал, Завійський, Пархоменко, Мойсеєнко, Котляр (Книш, 74), Козак, Якубов (Бочак, 65)