Україна із перемоги розпочала виступи на Універсіаді у Тайбеї

У стартовій грі Всесвітньої літньої Універсіади у Тайбеї студентська збірна команда України здобула впевнену перемогу.

Команда Анатолія Бузника переграла збірну Південної Африки, двічі відзначившись у першому таймі. У середині першої половини зустрічі відзначився Андрій Бусько, а подвоїв рахунок перед самою перервою Тарас Завійський.

Перемігши збірну Південної Африки, українці очолили турнірну таблицю групи «D», адже в іншому матчі збірна Аргентини з мінімальною перевагою здолала команду Південної Кореї (2:1).

Наступну гру на Універсіаді «жовто-блакитні» зіграють 21 серпня. Об 11 годині за київським часом українцям буде протистояти збірна Південної Кореї.

Україна – Південна Африка – 2:0

Голи: Бусько (27), Завійський (44)

Україна: Сілецький – Бусько, Безуглий, Потароченко, Пархоменко (Бухал, 86), Дуц, Мойсеєнко, Завійський, Котляр (Книш, 65), Козак (Банасевич, 52), Якубов (Бочак, 46)