Завершився XIV міжнародний турнір пам’яті Віктора Баннікова

З 16 по 20 серпня пройшов XIV міжнародний турнір пам’яті першого президента Федерації футболу України Віктора Баннікова. У змаганнях взяли участь вісім збірних серед гравців до 17 років: група «А» – Україна, Грузія, Білорусь, Естонія; група «В» – Словаччина, Словенія, Латвія та Ізраїль.

Турнір приймали чотири стадіони у Київській області: на «Ювілейному» у Бучі та ім. В.Мельника в Обухові грав квартет за участі збірної України. Команди з групи «В» змагалися на стадіоні «Колос» у Борисполі та «Княжа Арені» у Щасливому.

Вдруге поспіль турнір пам’яті Віктора Баннікова виграла збірна Грузії. Як і минулоріч, у фіналі змагань «хрестоносці» здолали збірну Ізраїлю. У матчі за третє місце збірна України  перемогла однолітків зі Словаччини. П`ятими стали естонці, які обіграли збірну Латвії. Сьоме місце вибороли хлопці зі Словенії, які перемогли білорусів. 

Представники усіх команд-учасниць високо оцінили як гостинність приймаючої сторони та організацію побуту і змагань, так і конкурентоздатністю суперників та високим рівнем спортивної інфраструктури, на якій проходили турнірні баталії.

За словами учасників Меморіалу, проведення подібних футбольних форумів – чудова практика для молодих гравців, незамінний досвід проведення змагань для приймаючої сторони,  а також налагодження дружніх партнерських стосунків між представниками національних федерацій.

«Мені приємно, що усі учасники залишилися задоволеними турніром. Сподіваюся, що наступного року ми вшануємо пам`ять Віктора Баннікова на XV, ювілейному, Меморіалі», - зазначив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

Підписатися на новини