Національна збірна запрошує вболівальників на відкрите тренування у Харкові!

29 серпня о 18:30 у рамках підготовки до матчу кваліфікації чемпіонату світу 2018 року зі збірною Туреччини національна збірна команда України з футболу проведе відкрите тренування для вболівальників на харківському ОСК «Металіст».

Потрапити на відкрите тренування зможуть усі бажаючі! Потрапити на ОСК «Металіст» можна буде з 17:00 (з Західної трибуни). Відкриті сектори - з 5-го по 9-й.

Прохання до вболівальників приходити на стадіон заздалегідь, аби мати можливість зустріти головну команду країни та взяти участь у заходах Федерації футболу України.

Квитки на матч можна придбати в касах ОСК «Металіст» або за посиланням.

Звертаємо Вашу увагу, що квитки на матч Україна – Туреччина є іменними. ПІБ кожного вболівальника будуть надруковані на квитках, а потрапити на стадіон можна буде, лише пред’явивши один з наступних документів:

- паспорт громадянина України або іншої країни;

- закордонний паспорт України або іншої країни;

- свідоцтво про народження (для дітей до 16 років) – копія;

- посвідчення водія;

- іменну банківську картку з фотографією;

- інший документ, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Відповідальні служби стадіону будуть проводити звірку ПІБ на квитку з одним із зазначених вище документів. Потрапити на стадіон зможе лише особа, дані якої на квитку збігатимуться з даними в документах, що посвідчують особу.

Зважаючи на додаткову процедуру контролю, просимо вболівальників, для власної зручності, приходити на стадіон, по можливості, заздалегідь до початку матчу.

Також зазначимо, що о 18:00 на стадіоні відбудеться передматчева прес-конференція головного тренера національної команди Андрія Шевченка. Представники мас-медіа, які бажають взяти участь у висвітленні прес-конференції та відкритого тренування команди, повинні надіслати заявку на отримання акредитації на адресу [email protected] не пізніше 12:00 29 серпня.

Нагадуємо, матч Україна – Туреччина відбудеться 2 вересня у Харкові на ОСК «Металіст». Початок матчу о 21:45. Вхід на стадіон з 19:00.

Підписатися на новини