В одинадцяте за честь України

З 10 по 15 серпня у передмісті Києва відбувався тренувальний збір студентської збірної України, в рамках підготовки команди Анатолія Бузника до Всесвітньої Універсіади у Тайбеї. Протягом шістьох днів гравці збірної не тільки знайомилися та звикали один до одного, але й проводили контрольні зустрічі.

Так 12 серпня «синьо-жовті» гостювали у Кончі-Заспі. На тренувальній базі київського «Динамо» підопічні Анатолія Бузника провели спаринг з «дублем» столичного гранда. Зустріч видалась досить цікавою, адже збірники зуміли гідно протистояти добре організованому та зіграному супернику. І навіть вели у рахунку за підсумками першого тайму (2:0). Втім, перемога залишилася за «динамівцями», які по перерві тричі засмутили воротаря «студентів». Відзначимо, що за збірників голи забили Алішер Якубов і Максим Банасевич.

Другий контрольний матч на тренувальному зборі студентська збірна України проводила 15 серпня з командою «Шахтар U-21». У цій грі Анатолій Бузник задіяв усіх виконавців, які включені до заявки на Всесвітні змагання. Попри територіальну перевагу «гірників» до перерви, за підсумками першого тайму рахунок не було відкрито. А вже у другій половині зустрічі гостріше діяли «синьо-жовті». Як наслідок, Алішер Якубов вразив ворота суперника після удару головою – 1:0. Таким чином, перемігши команду «Шахтар U-21», студентська збірна України вирушить на Всесвітню Універсіаду у доброму настрої.

До речі, цю гру відвідали віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та президент ВФАС Іван Крулько. По завершені матчу Вадим Костюченко зазначив, що уболівальники будуть чекати успіху від студентської збірної на Універсіаді, адже є добра традиція гарно виступати на цих змаганнях. Нагадаємо, що у 2007 та 2009 роках українська команда ставала кращою у світі. Цього разу футбольна Україна буде представлена на літніх Універсіадах в одинадцяте.

У середу, 16 серпня, гравці студентської збірної України, які здебільшого представляють команди Першої та Другої ліг закінчать тренувальний збір у Борисполі, звідки літаком дістануться місця проведення Універсіади. У терміналі «D» головних повітряних воріт столиці заплановані урочисті проводи команди до Тайбею.