Україна WU-17 із перемоги стартувала на Турнірі Розвитку УЄФА у Мінську

15 серпня у Мінську стартував Турнір Розвитку УЄФА серед дівочих збірних команд до 17 років. У стартовому поєдинку змагань українки зустрічались з однолітками з Молдови.

З перших хвилин зустрічі ініціатива повністю перейшла на бік наших футболісток. Стартовий запал підопічних Сергія Сапронова втілився у швидкий гол. На 6-й хвилині чудовий м’яч від стійки воріт забила Надія Вегерич. Ще до перерви українки мали нагоди для збільшення рахунку, але гарні моменти не використала Аліна Годунко.

У перерві матчу команди провели низку замін, і вже на початку другої половини зустрічі футболістки з Молдови заграли більш активно. Та, незважаючи на це, гольові моменти у поєдинку створювали все ж українки. Одним із таких став «постріл» Катерини Кривицької у стійку воріт. А ось на 72-й хвилині Україна нарешті знову забила - після подачі кутового м'яч у ворота переправила Дарія Ціхач.

У підсумку, підопічні Сергія Сапронова здобувають дебютну перемогу на турнірі. Вже завтра, 16 серпня, на наших дівчат очікує черговий турнірний поєдинок проти збірної Литви. Початок об 11:00.

Турнір Розвитку УЄФА WU-17 

Молдова WU-17 - Україна WU-17 - 0:2

Голи: Вегерич (6), Ціхач (72)

Молдова WU-17: Друта (Дікусар, 63) - Піргару (Ютаріус, 57), Баданеу, Месіна, Петровсцая, Сандулеац, Мардарі (Сау, 41), Лебеда (Влас, 41), Маслова (Оніца, 41), Андриеш (Багрін, 41), Коротнеан (Доібан, 41)

Україна WU-17: Крищишин (Вальчук, 41) - Ілліна, Моспан (Цурак, 52), Котяш (Лаврук, 52), Лукач (Бордюг, 41), Півовар, Білокур (к) (Кривицька, 45), Годунко (Мажара, 41), Вегерич (Стромидло, 45), Янчук (Ціхач, 45), Мельник (Саврук, 52)

Підписатися на новини