Відкрито акредитацію на матч Україна – Туреччина

Прес-служба Федерації футболу України оголошує про початок акредитації представників засобів масової інформації на відбірковий матч до ЧС-2018 між національними збірними командами України та Туреччини, який відбудеться 2 вересня о 21:45, в Харкові, на стадіоні ОСК «Металіст».

 

Останній день прийому заявок – 30 серпня (18:00).

 

Нагадуємо, що акредитація здійснюється виключно на сайті Федерації футболу України у розділі Прес-служба.

 

У зв’язку з підвищеним інтересом мас-медіа до цього поєдинку, інформуємо про введення ліміту на кількість акредитованих журналістів від одного видання. Зокрема:

 

- телебачення (представники телевізійних компаній, що не мають права на трансляцію) − 1 журналіст та 1 оператор

 

- друковані та інтернет-видання − 1 журналіст та 1 фотокореспондент

 

Враховуючи зазначене вище, акредитації видаються окремо на кожне видання, незалежно від кількості поданих заявок. Пріоритет надається спеціалізованим спортивним та загальнонаціональним ЗМІ, які постійно публікують авторські матеріали про виступи національної збірної команд.

 

Увага! Якщо ви вже були зареєстровані і забули пароль від свого акаунту, не потрібно створювати новий обліковий запис, краще зателефонуйте за номером +38-044-521-05-33 для відновлення паролю.

 

Отримати акредитації можна буде у п’ятницю, 1 вересня після відкритого тренування національної збірної України на стадіоні «Металіст» та в день матчу з 12:00 до 13:00 у конферц-залі стадіону «Металіст». 

Також, звертаємо вашу увагу, що преміум-спонсор Національної збірної команди України з футболу компанія «Перша приватна броварня» в рамках фан-руху «Вірні збірній» організовує прес-тур на матч в Харкові, програма якого передбачає:

 

- трансфер для акредитованих журналістів за маршрутами Київ − Харків − Київ та Львів − Харків − Львів;

- проживання в Харкові (1 ніч). 

Представникам ЗМІ, які бажають взяти участь у прес-турі на матч Україна – Туреччина прохання надсилати свої заявки на електронну адресу: media@ffu.org.ua
Кількість місць в прес-турі обмежена, просимо надсилати заявки до 20.08.2017 (включно).   
Деталі за телефоном: 044-521-05-33. 
 
Підписатися на новини