Власники «Картки вболівальника» можуть придбати квитки на матч Україна – Туреччина раніше за всіх та зі знижкою 5%

Власники «Картки вболівальника» від УКРГАЗБАНКУ отримають першочергове право на придбання квитків на кваліфікаційний матч ЧС-2018 між національними збірними командами України та Туреччини, що відбудеться 2 вересня у Харкові.

Клієнти УКРГАЗБАНКУ, які оформили «Картку вболівальника», зможуть придбати квитки, починаючи з понеділка, 7 серпня, тоді як у вільний продаж перепустки на матч надійдуть дещо пізніше. Крім того, усім власникам «Картки вболівальника» гарантовано надається 5% знижки на квитки.

Щоб використати право першочергового придбання квитків на матч Україна – Туреччина та отримати знижку 5%, власнику «Картки вболівальника», потрібно скористатися послугами інтернет-порталу esport.in.ua або перейти за посиланням. Щоб придбати квиток, власнику «Картки вболівальника» потрібно натиснути на кнопку «КУПИТИ КВИТОК» і у новому вікні, що зявиться, обрати опцію «Авторизація», ввести електронну адресу, яку було вказано при оформленні картки та натиснути кнопку «Відновлення паролю». Після того, як на електронну адресу надійде пароль – ввести його та здійснити процедуру придбання. Знижку 5% буде зроблено автоматично при переході на оплату.

«Картка вболівальника» від УКРГАЗБАНКУ – це унікальний банківський продукт для усіх прихильників футболу, який надає своїм власникам цілу низку переваг та привілеїв під час та після відвідування матчів національної збірної команди України з футболу. «Картка вболівальника» випускається на базі MasterCard World Debit з безконтактним чипом, має преміальний тематичний дизайн та індивідуальну упаковку з футбольною тематикою. Оформити «Картку вболівальника» можна у будь-якому відділенні УКРГАЗБАНКУ.

Підписатися на новини