4-й тур Прем’єр-ліги: «Динамо» оступилося у Полтаві, «Олімпік» піднявся на третє місце

На минулих вихідних відбулися матчі четвертого туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги. Першої осічки у сезоні припустилося київське «Динамо», яке розділили очки з «Ворсклою» у Полтаві, а луганська «Зоря» вдома зазнала неочікуваної поразки від донецького «Олімпіка», який після цієї гри увійшов до трійки призерів першості.

Не дивлячись на те, що кияни протягом більшості ігрового часу володіло ініціативою на полі, перший по-справжньому реальний момент для взяття воріт полтавської команди підопічні Олександра Хацкевича створили лише на 35-й хвилині. Захисник «Ворскли» грубо помилився, вивівши Ярмоленка на рандеву із воротарем Ткаченком, Андрій віддав поперечну передачу на Гармаша, який отримав можливість вразити порожні ворота з відстані в 10 метрів, але спрямував м'яч у стійку. Ще зі дві хвилини Матвієнко врятував «Ворсклу» від вірного голу, вибивши м’яч з лінії воріт після удару Бєсєдіна.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Ярмоленко у дотик вивів Гармаша на ударну позицію, той пробив у ближню «дев'ятку», проте Ткаченко в ефектному стрибку врятував свою команду від голу. Після подачі Циганкова зі штрафного Кравець пробив головою з лінії воротарського, але в черговий раз полтавців виручив голкіпер. Ще можна згадати постріл Сидорчука з 20-ти метрів, з яким Ткаченко також впорався. Як підсумок – «суха» нічия «Ворскли» та «Динамо», яка, зважаючи на перемогу «Шахтаря» над «Маріуполем», максимально загострює боротьбу на вершині турнірної таблиці.

У Запоріжжі луганська «Зоря» поступилася донецькому «Олімпіку», пропустивши два м’ячі у другому таймі. На 69-й хвилині матчу рахунок відкрив 18-річний Станіслав Біленький, який забив свій дебютний гол у Прем’єр-лізі. На 86-й хвилині Моха встановив остаточний рахунок – 2:0. Команда Юрія Вернидуба все ще не перемагала у нинішньому сезоні: після чотирьох турів володарі бронзових нагород минулого чемпіонату має у своєму активі лише два очки.