День ВДВ у Чернігові

2 серпня в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулось святкування Дня Високомобільних десантних військ України.

Були серед учасників урочистостей і юні футболісти. Зокрема, учасники Кубку з міні-футболу, ініційованого громадською спілкою ветеранів-десантників «Північ», яку очолює Володимир Ткач. Цей турнір проводився за безпосередньої підтримки та участі Чернігівської обласної федерації футболу.

Мабуть нікого з виступаючих на сцені присутні в залі учасники та гості дійства не підтримували такими гучними оплесками, як представників команд-учасниць турніру. Юні футболісти з Талалаївки, Прилук, Ічні, Новгород-Сіверського, Ріпок, Чернігова піднімалися на сцену обласного театру та отримували заслужені нагороди: медалі, памʼятні подарунки, дипломи учасників, обіцяні грошові премії (10 000 гривень за І місце, 5 000 – за ІІ та 3 000 гривень за зайняте ІІІ місце) від громадської спілки ветеранів-десантників «Північ» в особі її голови Володимира Ткача та футбольні м’ячі високої якості від Чернігівської обласної федерації футболу.

У своїй привітальній промові голова федерації Геннадій Прокопович розповів про історію виникнення цього турніру, цікаві ігри, які проводили юні футболісти на штучному полі стадіону імені Гагаріна та запеклу боротьбу учасників останнього матчу. За словами Прокоповича, турнір від нині стає традиційним, а в перспективі в Чернігові можливе проведення зональних змагань. Також керівник ЧОФФ наголосив на важливості патріотичного виховання молоді, в тому числі і через футбол, виховання взаємоповаги між суперниками та прищеплення любові до здорового способу життя. Від імені усієї футбольної громади області голова Чернігівської обласної федерації футболу подякував Володимиру Ткачу за ініціативу та співпрацю у розвитку футболу на Чернігівській землі.

Підписатися на новини