У Вінниці розіграли Кубок героїв спецназу

1-го серпня у Вінниці на стадіоні СК «Нива» відбувся традиційний футбольний турнір серед бійців різних підрозділів Сил спеціальних операцій, які розіграли Кубок героїв спецназу.

На урочистому відкритті були присутні голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, заступник Комітету масового футболу Федерації футболу України Олександр Каденко, заступник голови Вінницької обласної федерації футболу Ігор Павленко та інші поважні гості.

Змагання проходили за підтримки ФФУ, командування Сил спеціальних операцій ФФУ та партнерів. Так, Вінницька обласна федерація футболу надала футбольні м’ячі всім командам та відзначила кращих гравців, Федерація футболу презентувала подарунки кращим гравцям із кожної команди. Вінницька міська влада виділила кошти з бюджету для проведення турніру, а міська федерація подарувала всім учасникам комплекти ігрової форми.

У цьогорічних змаганнях взяли участь команди 3-го окремого полку спеціального призначення з Кропивницького, 8-го окремого полку спеціального призначення з Хмельницького, 142-го навчального центру Сил спеціальних операцій з Бердичева та 73-го морського центру спеціального призначення з Очакова. За результатами футбольних баталій, золото, як і торік, здобули футболісти з Кропивницького – почесний трофей залишився у 3-го окремого полку спецпризначення. Переможці отримали кубок з рук віце-президента ФФУ Олега Собуцького, діяльність якого акцентована на постійну підтримку українських військовослужбовців-захисників нашої Батьківщини.

Олександр Каденко привітав учасників турніру від імені президента ФФУ Андрія Павелка, запевнив присутніх у подальшій організаційній підтримці Кубку героїв спецназу, а також від імені керівництва запросив усіх на гру між національними збірними командами України та Туреччини, що відбудеться у Харкові 2 вересня: «ФФУ підтримує не тільки ці змагання, але й багато інших турнірів серед військовослужбовців, учасників бойових дій. Зокрема, Федерація сприятиме проведенню змагань серед бійців з особливими потребами, що з’явилися внаслідок бойових поранень, – сказав Олександр Каденко. 

«Цей турнір ми започаткували три роки тому. Його ідея в тому, щоб хлопці, які повернулися з передової, мали можливість відпочити. Для цього ми обрали футбол, адже це найпопулярніший вид спорту в нашій країні», – розповів гoлoва громадської спілки «Всeукрaїнськe об’єднання учaсникiв бойових дій та волонтерів AТO» Анатoлiй Слівiнський, який подякував ФФУ за підтримку та запрошення до бійців відвідати гру національної збірної України у Харкові.

Після завершення турніру відбулася товариська зустріч збірної Сил Спеціальних Операцій, яку було сформовано із найкращих гравців змагань, з ветеранською збірною командою України. Команда Анатолія Дем’яненка святкувала непросту перемогу з рахунком 2:1. На гол Артура Підручного ветеранська збірна відповіла двома влучними ударами від Едуарда Цихмейструка.

Підписатися на новини