Призначено офіційних осіб на матчі другого попереднього етапу Кубка України

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб на матчі другого по попереднього етапу розіграшу Кубка України з футболу сезону 2017/2018 років.

Наводимо список призначень арбітрів та спостерігачів арбітражу.

«Авангард» (Краматорськ) – МФК «Миколаїв» (Миколаїв): арбітр – Деревінський О.О. (Київ), асистенти арбітра – Марулін С.Ю. (Херсонька обл.), Попельницький Д.А. (Маріуполь), четвертий арбітр – Омельченко С.В. (Слов’янськ), спостерігач арбітражу – Літвінов Г.Ю. (Луганськ)

«Геліос» (Харків) – «Оболонь-Бровар» (Київ): арбітр – Козиряцький М.С. (Запоріжжя), асистенти арбітра – Курцеба Е.М. (Одеса), Рєка О.Д. (Одеська обл.), четвертий арбітр – Кривушкін Д.В. (Харків), спостерігач арбітражу – Головко В.М. (Дніпро)

«Інгулець» (Петрове, Кіровоградської області) – «Полтава» (Полтава): арбітр – Новохатній В.В. (Київ), асистенти арбітра – Вишневький Ю.І. (Київська обл.), Левченко М.М. (Кривий Ріг), четвертий арбітр – Копієвський В.В. (Кропивницький), спостерігач арбітражу – Павленко І.М. (Вінниця),

«Нива» (Тернопіль) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ): арбітр – Шандор О.А. (Львів), асистенти арбітра – Гарлач І.І.(Ужгород),  Суряк Ю.Б. (Львів), четвертий арбітр – Холявко А.Ю.  спостерігач арбітражу – Буренко Ю.В. (Київ)

«Енергія» (Нова Каховка) - «Жемчужина» (Одеса): арбітр – Афанасьєв О.О. (Харків), асистенти арбітра – Ісаєв А.Ю. (Запоріжжя),  Сукравцев В.О. (Бердянськ), четвертий арбітр – Бакулін В.А. (Нова Каховка), спостерігач арбітражу – Брюхов П.А. (Кременчук)

 

Рух» (Винники) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні): арбітр – Павлюк О.А. (Київ), асистенти арбітра – Лібстер А.С. (Луганськ), Наскалов С.В. (Мукачево), четвертий арбітр – Кальонов О.О. (Львів), спостерігач арбітражу – Скорейко Ю.М. (Чернівці)

«Десна» (Чернігів) – «Балкани» (Зоря, Одеської області): арбітр – Сахно О.С. (Київська обл.),  асистенти арбітра – Почепецький П.П. (Дніпро), Коротін В.І. (Київ.), четвертий арбітр – Сташук І.І. (Чернігів), спостерігач арбітражу – Гордієнко О.В. (Дніпро)

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка):арбітр – Арановський В.А. (Київська обл.),  асистенти арбітра – Романов Д.М. (Дніпро), Семенов А.С. (Дніпро), четвертий арбітр – Маляр В.Ю. (Хмельницький), спостерігач арбітражу – Васюта М.С. (Рівне)

«Колос» (Ковалівка) – «Черкаський Дніпро» (Охтирка):арбітр – Іванов Ю.В. (Донецька обл.),  асистенти арбітра – Думенко В.П. (Харків), Сердюк Д.О. (Полтава), четвертий арбітр – Титов О.І. (Донецьк), спостерігач арбітражу – Бич Г.В. (Київ)

«Демня» (Демня, Львівської області) – «Полісся» (Житомир):арбітр – Денисюк Д.В. (Київська обл.),  асистенти арбітра – Дебенко І.Б. (Івано-Франківськ), Котубей П.В. (Закарпатська обл.), четвертий арбітр – Леськів Я.А. (Львівська обл.), спостерігач арбітражу – Даневич М.І. (Київ)

«Нікополь» (Нікополь) – «Арсенал-Київ» (Київ): арбітр – Петренко Є.В. (Одеса),  асистенти арбітра – Толмачов С.І. (Маріуполь), Целовальник О.М. (Донецьк), четвертий арбітр – Поліщук М.П. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу – Ісаєв Ю.І. (Запоріжжя)

«Львів» (Львів) – «Волинь» (Луцьк):арбітр – Солов’ян О.М. (Київ),  асистенти арбітра – Дорошенко В.А. (Житомир), Федорак В.І. (Чернігів), четвертий арбітр – Блавацький Р.А. (Львів), спостерігач арбітражу – Криницький В.М. (Рівне)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Суми» (Суми):арбітр – Панчишин Д.І.(Харків),  асистенти арбітра – Запорженко Д.І. (Запоріжжя), Рибченко І.О. (Запоріжжя), четвертий арбітр – Тельбух Л.В. (Дніпро), спостерігач арбітражу – Возняк С.І. (Миколаїв)

«Таврія-Сімферополь» (Сімферополь) – «Нива» (Вінниця): арбітр – Міланич В.О. (Миколаїв),  асистенти арбітра – Зоренко Ю.В. (Київ), Яковлев Є.Ю. (Київ), четвертий арбітр – Сальніков П.Д. (Херсон), спостерігач арбітражу – Жосан А.М. (Херсон)

Підписатися на новини