Збірні будівельників України та Білорусі розписали «мирову» у Києві

22 липня у Києві, на стадіоні «Оболонь-Арена», в  рамках підготовки до чемпіонату Європи серед будівельників EuropeanBuildersCup 2018 відбувся футбольний матч між збірними будівельників України та Білорусі.

Поєдинок відбувся за підтримки Федерації Футболу України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Конфедерації будівельників України, Фізкультурно-спортивного товариства «Україна», Всеукраїнської асоціації виробників будівельних матеріалів.

За словами першого віце-президента ФФУ Вадима Костюченка, ФФУ й надалі буде підтримувати галузеві футбольні змагання, адже футбол покликаний об’єднувати людей та сприяє формуванню здорової нації.

На полі розігрався справжній футбольний трилер з напруженим та стрімким розвитком подій, кульмінацією та хепі-ендом. Перший тайм був повністю за братами-білорусами. Натиск, атлетизм та зіграність, яку було помітно навіть неозброєним оком, і на табло 0:2. Трохи оговтавшись, збірна України змогла відквитати один гол. Але майже одразу захисники української команди жорстким прийомом зупинили суперника у своєму штрафному майданчику, і рахунок після вдало виконаного одинадцятиметрового став 1:3.

У другому таймі не залишала впевненість у камбеку України, проте білоруси підловили українських футболістів на швидкій контратаці і довели рахунок до розгромного.

Українська дружина не знітилась, і зуміла зібратися. Голами за українців відзначились  Юрій Дунаєвський та Сергій Мельниченко. Наприкінці матчу граючий тренер «синьо-жовтих» Євгеній Саханський  вгадав з заміною, впустивши на поле Олександра Попсуя. І саме він зумів зрівняти рахунок у матчі з пенальті поставивши фінальну крапку у матчі.

Отже безкомпромісна та видовищна гра, в якій українські футболісти проявили характер, завершилась з рахунком 4:4.