Другий тур: «Динамо» перемагає у «класичному», «Сталь» продовжує дивувати

Другий тур чемпіонату Української Прем'єр-ліги подарував уболівальникам чергове «класичне» дербі між «Шахтарем» та «Динамо», здивував другою поспіль перемогою «Сталі» та знову засмутив шанувальників луганської «Зорі».

Київське «Динамо» взяло реванш у «Шахтаря» за поразку у Суперкубку. У Харкові на стадіоні «Металіст» за присутності більш ніж 14 тисяч глядачів «біло-сині» здобули мінімальну перемогу над принциповим суперником, завдяки голу Мбокані на початку другого тайму. Саме ж «класичне» вкотре підтвердило свій статус. Напружена боротьба, безліч небезпечних моментів, дві поперечини – по одній після ударів гравців кожної з команд, сюрпризи від тренерів та інтрига до фінального свистка. Цього разу фортуна була на боці «Динамо», яке зуміло перервати вражаючи серію «Шахтаря»: до суботнього матчу «гірники» протягом 4 860 хвилин не йшли з поля без забитого м’яча.

А справжньою сенсацією чемпіонату стає «Сталь» із Кам'янського. Повністю оновлена команда, втративши майже всіх своїх лідерів, виграла вже другий матч поспіль, знову залишивши свої ворота «сухими». Після мінімальної перемоги у стартовому турі над «Зорею» (1:0), підопічні Єгіше Мелікяна з таким же самим рахунком у гостях переграли міцний та непоступливий одеський «Чорноморець». Долю зустрічі вирішив гол Кузика на 74-й хвилині. Ця перемога дозволила «Сталі» разом із «Динамо» очолити турнірну таблицю чемпіонату.

Серед решти результатів туру відзначимо вдалі виступи «Вереса» та «Маріуполя», які цього сезону поповнили склад учасників Прем'єр-ліги.

Команди Юрія Вірта та Олександра Севідова в елітному дивізіоні ще не програвали. Причому, обидва клуби у другому турі відібрали очки у представників України в єврокубках: «Верес» - у «Олександрії», а «Маріуполь» - у «Зорі».

Щоправда, високою результативністю другий тур уболівальників не порадував. Лише у двох матчах ігрового вікенду було забито більше одного м'яча. А всього, у шести поєдинках команди відзначилися вісім разів, у середньому – 1,3 гола за гру.