На «Оболонь-Арені» відбудеться матч між збірними будівельників України та Білорусі

22 липня о 18.00 у Києві, на стадіоні «Оболонь-Арена» в  рамках підготовки до Чемпіонату Європи серед будівельників EuropeanBuildersCup 2018  відбудеться футбольний матч між збірними будівельників України та Білорусі. 

Збірна будівельників України раніше відвідала Мінськ і провела товариський матч з будівельниками Білорусі, а київський матч стане зворотнім візитом білорусів.

Матч проходитиме за підтримки Федерації Футболу України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Конфедерації будівельників України, Фізкультурно-спортивного товариства України, Всеукраїнської асоціації виробників будівельних матеріалів.

Окрім самого футболу організатори запланували багато цікавих розважальних моментів. Зокрема, всі гості матчу стануть учасниками безкоштовної лотереї з цінними призами та супер-призом. А кожен маленький вболівальник на вході отримає подарунок, тож матч потрібно відвідати всією родиною. Також на глядачів чекають різноманітні футбольні конкурси та можливість виграти цінні подарунки.

Футбольна асоціація будівельників України активно розвиває формат footballfamilyday, тому ми прагнемо створювати атмосферу свят на кожному нашому заході. Тим самим, активно розвиваючи аматорський футбол та спорт взагалі. Наші турніри  та заходи цікаво відвідувати не тільки цінителям футболу та професіоналам будівельникам. Ми постійно розширюємо нашу аудиторію та залучаємо нових учасників спільноти.

Приходьте всією родиною підтримати збірну будівельників України та провести прекрасний вихідний!

Чекаємо всіх 22 липня о 18:00 на Оболонь-арені.

Детальна інформація за посиланнням

https://www.facebook.com/fabukiev/

Підписатися на новини