Прем’єрне засідання оновленого Комітету жіночого футболу ФФУ

У понеділок, 10 липня, у Будинку футболу під головуванням Валерія Лунченка відбулося засідання оновленого Комітету жіночого футболу Федерації футболу України.

 

Відкрив засідання своїм виступом перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, якого було запрошено на робочу зустріч. Він привітав нових членів Комітету, висловив сподівання на плідну співпрацю, подякував голові Комітету за великий обсяг роботи за короткий термін, запевнив присутніх у підтримці з боку Федерації, а також розповів про майбутні плани у розбудові дівочого футболу.

Першим питанням порядку денного засідання став розгляд звернення Всеукраїнської Асоціації жіночого футболу (ВАЖФ) до ФФУ щодо передачі частини повноважень з організації та проведення Всеукраїнських змагань з жіночого та дівочого футболу.

Були затверджені підсумки Всеукраїнських змагань серед дівочих та жіночих команд сезону 2017 року, а також Всеукраїнського футбольного турніру «Кубок надій ФФУ». Бурхливе обговорення викликала пропозиції щодо вивчення міжнародного досвіду створення жіночих команд у структурі професіональних клубів. Було вирішено надати пропозиції з цього питання.

Одним  із найголовніших пунктів порядку денного було питання щодо припинення співпраці із головним тренером жіночої збірної. Після обговорення члени Комітету одноголосно вирішили звернутися до керівництва ФФУ  щодо оголошення конкурсу на посаду головного тренера національної жіночої збірної команди України.

Також рішенням Комітету було затверджено перейменування дніпровської команди «Злагода» в «Злагода-Дніпро-1».  

По завершенню зустрічі голова Комітету жіночого футболу Валерій Лунченко прокоментував підсумки засідання: «Кожен із членів Комітету мав змогу висловити своє бачення розвитку жіночого футболу. У підсумку вийшла дуже продуктивна дискусія, в ході якої було прийнято ряд важливих рішень. Зокрема, у питанні щодо головного  тренера  жіночої національної збірної України. Вважаю, що національна команда – віддзеркалення стану жіночого футболу в нашій країні, певний локомотив у його подальшому розвитку. У підсумку, одноголосно було прийнято рішення про зміну наставника головної жіночої команди країни. Разом з тим вирішили оголосити конкурс на посаду головного тренера національної жіночої збірної України. І на підставі результату конкурсної комісії буде вирішено, хто саме керуватиме нашою збірною у черговому відбірковому циклі. Ще одне важливе питання - передача повноважень ВАЖФ на проведення внутрішніх чемпіонатів. Ми й надалі розраховуємо на підтримку ФФУ, УЄФА та ФІФА, яка передбачає також і певну фінансову допомогу. І переконаний в тому, найближчим часом ми залучимо ряд спонсорів, які будуть зацікавлені в розвитку жіночого футболу.Наступне наше засідання плануємо провести після закінченняконкурсу на посаду тренера національної жіночої збірної України».    

 

Підписатися на новини