Андрій Павелко нагородив переможців шкільного турніру у Новоайдарі

Учора, 7 липня, президент ФФУ Андрій Павелко та перший віце-президент спілки Вадим Костюченко відвідали з робочою поїздкою Новоайдар Луганської області. Футбольні керівники країни побували на фіналі змагань серед команд місцевих шкіл та взяли участь у церемонії нагородження переможців.

Міні-турнір проходив на місцевому стадіоні «Колос», який було відновлено рік тому. За золоті медалі змагалися команди молодшого та середнього шкільного віку, до складу яких входили і хлопці, і дівчата.

«Спостерігаючи за вашою грою і прагненням до перемоги, не виникає жодних сумнівів, що тут зростають нові майбутні футбольні зірки. Новоайдар вже дав національній збірній одного гравця – учасника Євро-2012 Євгена Селіна, який народився і виріс у цьому селищі. Впевнений, що це лише початок», - звернувся до учасників змагань Андрій Павелко. За його словами, такі турніри, неподалік від лінії фронту, дуже потрібні місцевим діткам і відіграють важливу роль, відволікаючи їх від дорослих проблем, з якими їм довелось зіткнутися з початком війни.

Після завершення фіналу змагань президент ФФУ вручив призерам медалі, подарував м’ячі та спортивні набори для гри у футбол. 

Підписатися на новини