Футбольний подарунок спортивним журналістам

У четвер, 6 липня, на честь Міжнародного дня спортивного журналіста на одному з тренувальних полів реконструйованого НТК ім. Віктора Баннікова відбувся товариський матч між командою ФФУ та збірною представників спортивних ЗМІ.

Два роки тому команда Федерації футболу святкувала перемогу у серії післяматчевих пенальті, цього ж разу журналісти взяли переконливий реванш. Втім, незважаючи на доволі солідну підсумкову перевагу у рахунку (7:2), перемога представникам ЗМІ, команду яких підсилили екс-гравці національної збірної України В’ячеслав Шевчук та Едуард Цихмейструк, далася непросто.

Команда ФФУ, у складі якої на поле виходили президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент Вадим Костюченко, віце-президенти Олег Собуцький та Андрій Мацола, головний тренер збірної України U-17 Сергій Попов, дала журналістам справжній бій, і якби не вдала гра воротаря номінальних гостей Максима Сухенка, якого у підсумку було визнано найкращим голкіпером матчу, рахунок зустрічі міг би бути іншим. Та й пристрасті, котрі інколи виникали на полі у запалі боротьби, були непідробними.

Як, власне, і емоції учасників та глядачів.  А переможених та переможців, як відомо у таких поєдинках не буває. Та ніхто з учасників та гостей свята не пішов без подарунків із гостинного Будинку футболу, де вже після матчу відбулося неформальне спілкування керівників ФФУ, журналістів та зірок українського футболу. 

Більше фото з матчу тут

Підписатися на новини